Search
Search ×
.
داود علی حسینی

.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ متن پیام به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری27 اردیبهشت‌ به نام روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، نشان از جایگاه مهم موضوع ارتباطات و اهمیت هنر و حرفه روابط عمومی در برقراری ارتباط در جامعه دارد؛ یک سازمان برای پیشرفت خود نیاز به حضور یک روابط عمومی فعال داشته تا با شناخت اهداف سازمان خود نسبت به پاسخگویی به مطالبات مردم اقدام نماید.

روابط عمومي به عنوان يك سازمان منسجم و هدفمند، با تلاش آگاهانه، برقراري ارتباط دوسويه ، ارتباط بین مدیران و کارکنان ، مردم و مخاطبان سازمان، ارائه پيام هاي روشن، دقيق و شفاف ، برنامه ريزي كاربردي و اقدامات عملي و قابل اجرا ، نقش ارزنده اي در شناخت و هدايت افكار عمومي به سمت اهداف موردنظر سازماني دارد.

فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملّی ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران محترم روابط عمومی ادارات، ارگان ها و نهادهای شهر و شهرستان و تمامی دست اندرکاران و مشعل داران این امر خطیر، خصوصا مسئول روابط عمومی شهرداری و همکارانشان و مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریک و تهنیت عرض نموده امیدواریم بیش از پیش با الهام از هم اندیشی و ابتکار و با استفاده از ظرفیت ها، منابع و ابزار اطلاع رسانی در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم برداشته، توفیق روز افزونشان را در حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی از درگاه حضرت حق مسألت می نماییم.

ازخداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، سلامتی و طول عمر رهبر معظم انقلاب و عزت اسلام ومسلمین و رفع همّ و غمّ از تمامی مسلمانان، نابودی کفر و صلاح دنیا و آخرت همه برادران و خواهران ایمانی را خواستاریم.

مطلب قبلی در آستانه بازگشایی مدارس و به همت عوامل واحد امور شهر شهرداری چهارباغ مراکز آموزشی ملک آباد ضدعفونی و گندزدایی شد.
مطلب بعدی پیام تبریک مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهربه مناسبت روز ارتباطات
Print
281 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آدرس:
چهارباغ – میدان امام خمینی – بلوار شورا
تلفن:
روابط عمومی: 44562500 - 026
شماره فکس : 44565116 - 026

 

تمام حقوق این وب سایت محفوظ است1399 شرایط استفاده حریم خصوصی
Back To Top
دی ان ان