Search
Search ×
‍ ‍ ‍ ‍ رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و کوه فلاح سرپرست شهرداری چهارباغ در پیامی ضمن گرامی داشت روزجهانی قدس، تجاوزها و جنایات رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی را محکوم کردند.
داود علی حسینی

‍ ‍ ‍ ‍ رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و کوه فلاح سرپرست شهرداری چهارباغ در پیامی ضمن گرامی داشت روزجهانی قدس، تجاوزها و جنایات رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی را محکوم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ: متن پیام به شرح ذیل است.

《 بسم الله الرحمن الرحیم 》
روز قدس روزی است که باید در آن سرنوشت ملت‌های مستضعف معلوم شود. امام خمینی (ره) 

امسال نیز روز قدس فرا رسید، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با دوراندیشی و تدابیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای سر دادن فریاد عدالت طلبی و حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین نام‌گذاری و به عنوان آرمانی بزرگ در تمام جهان گسترده شد.

فلسطین سرزمین پیامبران و پاکان روزگار و پاره تن امت اسلامی است. بیش از هفتاد سال است که این سرزمین مقدس اشغال وغصب گردیده است. 

 امام خمینی فرمودند : اسرائیل باید نابود ومحو شود . و اگر مسلمانان باهم متحد گردند و هرکدام یک سطل اب بریزند ، رژیم غاصب و ادم کش صهیونیستی را آب میبرد.

امسال گرچه به دلیل شیوع ویروس کرونا توفیق برپایی راهپیمایی سراسری در محکومیت اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی فراهم نیست اما افکار مسلمانان، لحظه ای از  حمایت از این ملت مظلوم و نابودی رژیم صهیونیستی غافل نیست و همگان ایمان دارند که آه قدس روزی دامان اسرائیل و همه کسانی که با آن همکاری دارند را می‌گیرد. 

با نکوداشت و تجلیل از مقاومت ملت فلسطین و تعظیم به مقام والای شهدای گرانقدر راه آزادی قدس به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امیدوارم سایه نحس این غده چرکین هرچه زودتر  از سر ملت مظلوم فلسطین کوتاه  و تحقق وعده الهی برای آزادی قبله اول مسلمین جهان، اوراق این کتاب کهنه مظلومیت را مزین کند.

 سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ، تعجیل در امر ظهور حضرت ولی عصر(عج) و استقرار عدالت مهدوی در جهان، سر بلندی و عزت اسلام و مسلمین، قبولی عبادات روزه‌داران و حفظ معنویت در تمام ایام سال را از خداوند متعال مسئلت داریم.
#روابط_عمومی_شورای_اسلامی_شهرچهارباغ

مطلب قبلی ادامه دیدارهای رییس شورای اسلامی شهر چهارباغ با شهروندان
مطلب بعدی کاری از مدیریت شهری چهارباغ در روز قدس
چاپ
28 امتیاز دادن به این مقاله:
5/0

نظرها

لطفا، وارد شوید یاثبت نام کنید بعد نظر دهید

x

آدرس:
چهارباغ – میدان امام خمینی – بلوار شورا
تلفن:
روابط عمومی: 44562500 - 026
شماره فکس : 44565116 - 026

 

تمام حقوق این وب سایت محفوظ است1399 شرایط استفاده حریم خصوصی
Back To Top
دی ان ان