Search
Search ×
رزمایش مشترک شهرداری و شورای اسلامی شهر، بخشداری و حوزه مقاومت بسیج ۶۱۹ ابوذر غفاری چهارباغ همکاری و هم افزایی برای مبارزه با ویروس کرونا.
داود علی حسینی
/ دسته بندی: خبرها, شهردار, شورای شهر

رزمایش مشترک شهرداری و شورای اسلامی شهر، بخشداری و حوزه مقاومت بسیج ۶۱۹ ابوذر غفاری چهارباغ همکاری و هم افزایی برای مبارزه با ویروس کرونا.

به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهرچهارباغ

 ده ها نیروی انسانی و خودروهای سبک و سنگین به ضدعفونی ملک آباد پرداختند

در رزمایش مشترک شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ، بخشداری و حوزه 619 بسیج ابوذر غفاری با حضور  ده ها تن از عوامل پرتلاش معاونت خدمات شهری و امور نواحی، بسیجیان سلحشور و پرسنل بخشداری و بهره مندی از خودروهای سبک و سنگین و تجهیزات حرفه یی، عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر، اماکن، ادارات، بانک ها و خیابان های ملک آباد انجام شد.
عوامل این رزمایش با شعار #در_خانه_بمانیم علاوه بر ضدعفونی شهر، از مردم درخواست کردند ضمن پرهیز جدی از سفر غیر ضروری، در خانه بمانند.
لازم به ذکر است رزمایش مشترک شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ، بخشداری و حوزه بسیج ابوذر غفاری در راستای مبارزه با ویروس کرونا طی روزهای آتی نیز در سایر نقاط چهارباغ ادامه خواهد داشت.

#چهارباغ_صف_اول_مبارزه_با_کرونا

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#در_خانه_بمانیم

مطلب قبلی مدیریت شهری چهارباغ در صف اول مبارزه با کروناضدعفونی خودروها و تب سنجی از مسافران در ورودی ملک آباد چهارباغ
مطلب بعدی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و کوه فلاح سرپرست شهرداری چهارباغ با صدور پیامی، فرارسیدن اعیاد شعبانیه را تبریک گفتند
چاپ
49 امتیاز دادن به این مقاله:
بدون امتیاز

نظرها

لطفا، وارد شوید یاثبت نام کنید بعد نظر دهید

x

آدرس:
چهارباغ – میدان امام خمینی – بلوار شورا
تلفن:
روابط عمومی: 44562500 - 026
شماره فکس : 44565116 - 026

 

تمام حقوق این وب سایت محفوظ است1399 شرایط استفاده حریم خصوصی
Back To Top
دی ان ان