Search
Search ×
اولین جلسه مسوولین واحدهای شهرداری با شهردار جدید چهارباغ برگزار شد

اولین جلسه مسوولین واحدهای شهرداری با شهردار جدید چهارباغ برگزار شد

اولین جلسه مسوولین واحدهای شهرداری با شهردار جدید چهارباغ برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ

شهردار چهاررباغ: تکریم ارباب رجوع و کارکنان شهرداری در اولویت است تمامی کارکنان شهرداری جهت افزایش درآمد تعامل و همکاری داشته باشند

اولین جلسه مسوولین واحدهای شهرداری چهارباغ با شاه محمدی شهردار جدید این شهر ساعاتی پیش در دفتر شهردار چهارباغ برگزار شد

در ابتدای جلسه حاضرین ضمن تبریک انتصاب مرتضی شاه محمدی به سمت شهردار چهارباغ، گزارشی از عملکرد چند ماه گذشته و برنامه های سال جاری حوزه فعالیت خویش را ارایه کردند.

سپس شهردار چهارباغ با قدردانی از تلاش ها و همکاری مسوولین و کارکنان شهرداری گفت: تکریم ارباب رجوع برای من در اولویت است اما کنار آن تکریم کارکنان شهرداری نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی تاکید کرد: لازم است همگی دست در دست هم با استفاده از ظرفیت های موجود نسبت به تامین مایحتاج و امور رفاهی کارکنان شهرداری تلاش کنیم.

شاه محمدی با اشاره به ضرورت افزایش درآمد شهرداری جهت ارایه خدمات بهتر به شهروندان افزود: تمامی کارکنان باید نسبت به افزایش درآمد شهرداری اهتمام جدی به خرج دهند.

وی تاکید کرد: باید با شناسایی کارکنان متعهد, متخصص و توانمند و استفاده از افراد در جایگاه واقعی خودشان، نسبت به رفع مشکلات و تسهیل در ارایه خدمات اقدام کرد.

وی تصریح کرد: برخی از آیتم های درآمدی نظیر نوسازی مغفول مانده ضمن این که ضروری است نسبت به راه اندازی واحد طرح تبدیل در شهرسازی، شناسایی منابع جدید درآمدی و تحقق بودجه سال 99 اقدام عاجل به عمل آورد.

شهردار چهارباغ گفت: تامین حقوق پرسنل شهرداری در شرایط اقتصادی فعلی و وضعیت بیماری کرونا یک هنر است اما هنر واقعی وقتی است که در کنار خدمات فوق، عملیات عمرانی جهت رفاه شهروندان در سطح شهر داشته باشیم.

شاه محمدی خطاب به مسوولین حاضر در جلسه گفت:  شما هر کدام در حکم یک شهردار هستید و تاکید می کنم با همفکری و تعامل در راستای افزایش درآمد و کیفیت خدمات گام برداریم.

وی اضافه کرد: ضروری است اداره امور عمرانی نسبت به تشکیل کارگروه عمران و انعقاد قرار داد جدید و اتمام پروژه های نیمه تمام اقدام نماید.

وی همچنین از واحدهای حقوقی و اجراییات خواست پرونده های راکد و نیمه تمام را به ثمر برسانند.

شاه محمدی به واحد روابط عمومی تاکید کرد از تمامی خیابان ها و معابر سطح شهر که نیاز به لکه گیری دارند عکس برداری کرده و گزارش تصویری آن را جهت اقدامات بعدی به اداره امور عمرانی ارایه نماید

شاه محمدی در ادامه از معاونت خدمات شهری خواست مجدانه پیگیر جمع آوری زباله، رفت و روب شهر، رنگ امیزی جداول و ارایه خدمات شهری به آحاد شهروندان باشد.

وی در خاتمه تمامی همکاران مجموعه مدیریت شهری را به وحدت، همفکری و تعامل جهت پیشبرد امور و دستیابی به اهداف مدیریت شهری دعوت کرد.

مطلب قبلی دیدار رییس و اعضای شورای اسلامی شهر با شهردار جدید چهارباغ
مطلب بعدی مهندس شاه محمدی شهردار جدید چهارباغ با حضور دردفتر امام جمعه چهارباغ با حجت الاسلام والمسلمین‌محمدی دیدار کرد
Print
549 رتبه بندی این مطلب:
4/6

Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آدرس:
چهارباغ – میدان امام خمینی – بلوار شورا
تلفن:
روابط عمومی: 44562500 - 026
شماره فکس : 44565116 - 026

 

تمام حقوق این وب سایت محفوظ است1399 شرایط استفاده حریم خصوصی
Back To Top
دی ان ان